Фінал Спартакіади 2015-2016

Автор: admin від 31-05-2016, 15:46, подивилося: 576

Фінал Спартакіади 2015-2016

   Протягом останніх 20 років збірні команди коледжу займають в обласній Спартакіаді серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації фізкультурно-спортивного товариства «Колос»: 2 місце в командному заліку 6 разів1 місце в командному заліку займали 14 разів

   В цьому році наш навчальний заклад в обласній спартакіаді посів вп’яте поспіль І-загальнокомандне місце. З чим ми радо вітаємо усіх переможців та їх наставників.

 

І місце з волейболу виборола команда юнаків в складі:

1. Осипчук Олександр ЛГ-21

2. Остаповець Віталій ЛГ-22

3. Савич Олег МГ-21

4. Бруяка Максим ЛГ-31

5. Лінивий Віталій ЛГ-42

6. Рицький Віктор ЛГ-12

7. Король Олег ЛГ-11

8. Рицький Микола МГ-11

Фінал Спартакіади 2015-2016
 

Золото отримала команда дівчат з волейболу:

1. Макарова Марія ЛГ-42

2. Журавель Ірина Б-33

3. Мотрунчик Світлана СПГ-31

4. Сульжик Юлія СПГ-31

5. Тинко Ірина ЛГ-32

6. Семенюк Інна СПГ-11

7. Славінська Олександра Б-13

Фінал Спартакіади 2015-2016
 

Врожайне ІІ місце зайняла команда з гирьового спорту:

1. Боровець Тарас ЛГ-46

2. Атаманюк Олександр ЛГ-42

3. Рожко Володимир МГ-31

4. Деревенко Віталій ЛГ-21

5. Басич Дмитро ЛГ-31

6. Сидорчук Богдан ЛГ-36

7. Прокопець Василь ЛГ-36

Фінал Спартакіади 2015-2016
 

Настільний теніс – ІІІ місце

1. Лабунський Ігор ЛГ-31

2. Тимофеєв Іван МГ-21

3. Ковальчук Ірина Б-35

Фінал Спартакіади 2015-2016
 

Команда з міні-футболу - І місце

1. Гладкий Ігор ЛГ-36

2. Тимофєєв Анатолій СПГ-11

3. Тимофєєв Іван МГ-11

4. Воробей Вадим ЛГ-46

5. Каменчук Леонід ЛГ-12

6. Іванчук Владислав ЛГ-11

7. Рицький Віктор ЛГ-12

8. Гриб Андрій ЛГ-36

9. Чудік Дмитро Б-23

Фінал Спартакіади 2015-2016
 

І місце зайняла команда з легкої атлетики:

1. Сидорчук Богдан ЛГ-36

2. Кашецький Олексій ЛГ-32

3. Горковець Юрій ЛГ-36

4.Матюшок Дмитро ЛГ-22

5.Лопачук Олександр ЛГ-26

6.Чудік Дмитро Б-23

7.Семенюк Андрій ЛГ-32

8.Федас Дмитро ЛГ-32

9.Буднік Олександр ЛГ-12

10.Захарчук Наталія СПГ-11

11.Якимчук Марія Б-13

Фінал Спартакіади 2015-2016
 

Шахи – ІІІ місце

1.Радчук Вадим ЛГ-26

2.Попружук Аліна Б-13

Фінал Спартакіади 2015-2016
 

   Вже стало доброю традицією щорічно проводити Спартакіаду коледжу серед студентів лісового та мисливського відділення з 12 видів спорту (шашок, шахів, багатоборства, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, волейболу, армспорту, гирьового спорту, легкої атлетики, міні-футболу, кульової стрільби. Серед студентів бухгалтерського та садово-паркового відділення з 5 видів спорту (шашок, настільного тенісу, легкоатлетичного кросу, волейболу, легкої атлетики, кульової стрільби, багатоборства. Загальна кількість учасників Спартакіади 2015-2016 навчального року становила понад 1200 студентів.

 

Біг 60 м. (дівчата)

1 місце Музика Анастасія СПГ-11 09.07

2 місце Кондратович Наталія Б-13 09.25

3 місце Захарчук Наталія СПГ-11 09.76

Фінал Спартакіади 2015-2016

 

Біг 100 м. (юнаки)

1 місце Матюшок Дмитро ЛГ-22 12.35

2 місце Кашецький Олексій ЛГ-32 12.54

3 місце Котович Максим ЛГ-11 12.56

Фінал Спартакіади 2015-2016

 

Біг 200 м. (юнаки)

1 місце Кашецький Олексій ЛГ-32 26.81

2 місце Буднік Олександр ЛГ-12 27.53

3 місце Капелюшник Юрій ЛГ-22 27.69

Фінал Спартакіади 2015-2016

 

Метання м’ячика (дівчата)

1 місце Цикун Олександра Б-13 39 м.

2 місце Захарчук Наталія СПГ-11 36 м.

3 місце Удод Іванна СПГ-11 32 м.

Фінал Спартакіади 2015-2016

 

Метання гранати (юнаки)

1 місце Сидорчук Богдан ЛГ-36 53 м.

2 місце Рицький Віктор ЛГ-12 49 м.

3 місце Осипчук Олександр ЛГ-21 48 м.

Фінал Спартакіади 2015-2016
 

Стрибки у довжину (юнаки)

1 місце Лопачук Олександр ЛГ-26 5.35 м.

2 місце Осипчук Олександр ЛГ-21 5.09 м.

3 місце Федас Дмитро ЛГ-32 5.09 м.

 

Стрибки у довжину (дівчата)

1 місце Цикун Олександра Б–13 3.80 м.

2 місце Крук Анастасія СПГ–21 3.72 м.

3 місце Кондратович Наталія Б-13 3.67 м.

Фінал Спартакіади 2015-2016

 

   Результати в командному заліку з легкої атлетики серед студентів бухгалтерського та садово-паркового відділень:

5 місце команда групи СПГ-31

4 місце команда групи Б-23

3 місце команда групи СПГ-21

2 місце команда групи Б-13

1 місце команда групи СПГ-11

Фінал Спартакіади 2015-2016

 

Серед студентів лісогосподарського та мисливського відділень:

10 місце команда групи ЛГ-36

9 місце команда групи ЛГ-26

8 місце команда групи МГ-21

7 місце команда групи МГ-11

6 місце команда групи ЛГ-11

5 місце команда групи ЛГ-31

4 місце команда групи ЛГ-12

3 місце команда групи ЛГ-32

2 місце команда групи ЛГ-21

1 місце команда групи ЛГ-22

 

   Результати в загально-командному заліку Спартакіади коледжу 2015-2016 н.р. серед студентів бухгалтерського та садово-паркового відділень:

5 місце команда групи СПГ-31

4 місце команда групи Б-23

3 місце команда групи СПГ- 21

2 місце команда групи Б -13

1 місце команда групи СПГ-11


   За ефективну організацію спортивно-масової роботи в групі протягом 2015-2016 навчального року нагородили керівниківгруп СПГ-11 (Блищик Любов Олексіївну), Б -13 (Трохлюк Тетяну Миколаївну), СПГ-21 (Натяжко Ірину Миколаївну).

 

Фінал Спартакіади 2015-2016


 

   Результати в загально-командному заліку Спартакіади коледжу 2015-2016 н.р. серед студентів лісогосподарського та мисливського відділень:

10 місце команда групи МГ-11 

9 місце команда групи ЛГ-11

8 місце команда групи МГ-21

7 місце команда групи ЛГ-26

6 місце команда групи ЛГ-12

5 місце команда групи ЛГ-22

4 місце команда групи ЛГ-31

3 місце команда групи ЛГ-36

2 місце команда групи ЛГ-32

1 місце команда групи ЛГ-21

 

Фінал Спартакіади 2015-2016

   За ефективну організацію спортивно-масової роботи в групі протягом 2015-2016 навчального року нагородили керівників груп: ЛГ-21 (Дорож Ірину Петрівну),ЛГ-32 (Кутю Миколу Михайловичу), ЛГ-36 (Чухрай Зоряну Борисівну).


   За ефективну організацію спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи серед студентської молоді нагородили керівника фізичного виховання Огородніка Віктора Адамовича, викладача фізичного виховання Степанюка Миколу Олександровича, Миська Миколу Денисовича, Набережну Ніну Лукянівну, лаборанта кабінету фізичного виховання Лазарця Володимира Васильовича.

Категорія: Інформація

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.