Відлунали звуки випускного вальсу

Автор: ВРач від 1-07-2016, 16:09, подивилося: 531

Відлунали звуки випускного вальсу

Випускний вечір – це закінчення перед великим початком…Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей, батьків, ентузіазму адміністрації коледжу.

В останні червневі дні відлунали останні акорди випускних вальсів для 120 студентів трьох спеціальностей «Лісове господарство», «Мисливське господарство» та «Бухгалтерський облік».

Відлунали звуки випускного вальсу Відлунали звуки випускного вальсу

У ці святкові й трепетно-хвилюючі дні лунали пісні, вірші, слова прощання… Хвилини суму від розставання й радості від закінчення коледжу переживали всі випускники. Родинне дерево коледжу втратило багато листочків, але здобуло стільки ж високоякісних фахівців.

Відлунали звуки випускного вальсу Відлунали звуки випускного вальсу Відлунали звуки випускного вальсу