Свято початку навчання

Автор: ВРач від 2-09-2016, 10:04, подивилося: 753

Свято початку навчання

В Березнівському лісотехнічному коледжу відбулись урочистості з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.

На ганку перед навчальним корпусом вишикувалися сотні студентів зі своїми керівниками, батьки, педагоги та гості.

З привітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Гончар Микола Володимирович, подякувавши за правильний вибір навчального закладу, розповів про престижність обраних професій та перспективи розвитку галузі.

Свято початку навчання Свято початку навчання

Також до вітального слова був запрошений виконуючий обов’язків начальника обласного управління лісового та мисливського господарства С. В. Івашинюта, який разом з привітаннями вручив директору коледжу та директору Надслучанського інституту оргтехніку, що допоможе студентам якісніше оволодівати знаннями.

Традиційно студенти першого курсу отримали з рук директора одвічні символи – ключ до знань та студентський квиток.

Свято початку навчання Свято початку навчання

Учасниці художньої самодіяльності Тихончук Вікторія, Кондратович Ніталія та Славинська Олександра виконали ліричних пісень.

Після урочистостей всі студенти пішли на свою першу виховну годину.