Автор: admin від 19-09-2016, 16:28, подивилося: 460

Відзначили професійне свято!

Святковий концерт до Дня працівника лісу підготували працівники клубу разом зі студентами коледжу.

Голова циклової комісії лісотехнічних дисциплін, кандидат сільськогосподарських наук Блищик Іван Володимирович розповів про стан лісового господарство України і перспективи розвитку лісової галузі.

Відзначили професійне свято! Відзначили професійне свято!

Почесні грамоти від Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, подяки від коледжу та грошові винагороди отримали викладачі та працівники навчального закладу.

Відзначили професійне свято!

Після урочистої частини учасники художньої самодіяльності подарували присутнім святкові номери.Наталія Кондратович та Андрій Янковський виконали композицію з репертуару гурту«Один в каное», заспівали гарних пісень також Юрій Скоцький, Вікторія Тихончук,Маргарита Майструк, Олександра Цикун, Мирослава Мишкевич, Катерина Кравчук. Юліана Федас заграла на фортепіано один з циклів творів Петра Чайковського. Гумористичну сценку«Дружина на полюванні» продемонстрували Гринь Ярослав та Андрій Янковський, поезію про ліс декламувала студентка першого курсу Горобей Ірина. Хореографічний колектив «Поліські візерунки» під керівництвом Ірини Гов’ядовської привітав зі святом композицією «Україна».

Відзначили професійне свято! Відзначили професійне свято! Відзначили професійне свято! Відзначили професійне свято!