-->

 
 
 

 Свято освітян

Автор: admin від 3-10-2016, 15:42, подивилося: 535

Свято освітян

   В актовій залі коледжу відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Студенти вітали всіх педагогів бурхливими оплесками, тепло зустріли й ветеранів педагогічної праці, які завітали на це чудове свято.

   Ведучі вечора Тетяна Окерешко та Лобащук Богдан запросили на сцену заступника директора з навчальної роботи Мосійчука Руслана Святославовича, який побажав всіляких гараздів педагогам в їх нелегкій справі – навчанні студентської молоді. Також Руслан Святославович вручив подяки кращим з освітян.

Свято освітян Свято освітян Свято освітян

   

   А далі була розважальна програма. Присутні могли переглянути цікаві номери, а це й пісенні виступи Тихончук Вікторії,Славинської Олександри, Скотського Юрія, Цикун Олександри та Кондратович Наталії. Лунала й чудова поезія від Чернюшок Аліни, а молоді актори Янковський Андрій, Романович Богдана, Петрук Анна, Стрелець Ольга та П’ятенко Ростислав, продемонстрували жартівливу сценку «Як не варто здавати вступний іспит».

Свято освітян Свято освітян Свято освітян
Свято освітян Свято освітян Свято освітян
 

   Традиційно в холі коледжу проходила виставка виробів з природніх матеріалів, темою цьогорічної стали екологічні проблеми сьогодення.

Категорія: Інформація

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.