Свято освітян

Автор: admin від 3-10-2016, 15:42, подивилося: 368

Свято освітян

В актовій залі коледжу відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Студенти вітали всіх педагогів бурхливими оплесками, тепло зустріли й ветеранів педагогічної праці, які завітали на це чудове свято.

Ведучі вечора Тетяна Окерешко та Лобащук Богдан запросили на сцену заступника директора з навчальної роботи Мосійчука Руслана Святославовича, який побажав всіляких гараздів педагогам в їх нелегкій справі – навчанні студентської молоді. Також Руслан Святославович вручив подяки кращим з освітян.

Свято освітян Свято освітян Свято освітян

А далі була розважальна програма. Присутні могли переглянути цікаві номери, а це й пісенні виступи Тихончук Вікторії,Славинської Олександри, Скотського Юрія, Цикун Олександри та Кондратович Наталії. Лунала й чудова поезія від Чернюшок Аліни, а молоді актори Янковський Андрій, Романович Богдана, Петрук Анна, Стрелець Ольга та П’ятенко Ростислав, продемонстрували жартівливу сценку «Як не варто здавати вступний іспит».

Свято освітян Свято освітян Свято освітян

Традиційно в холі коледжу проходила виставка виробів з природніх матеріалів, темою цьогорічної стали екологічні проблеми сьогодення.