Автор: admin від 4-10-2016, 16:03, подивилося: 805

27 вересня з нагоди відзначення 150-ї річниці ї дня народження М. Грушевського в коледжі відбулася історична науково-практична конференція за участі студентської молоді на тему «М.Грушевський історик ті будівничий нації».

На хвилі національно-патріотичного піднесення учасниками конференції активно обговорювалися постать М.С. Грушевського, а також проведено історичні паралелі із сьогоденням. Досліджуючи, студенти проводили пошукову роботу, щодо історичної діяльності професора, борця за свободу України та керманича УЦР. Найактивнішими учасниками конференції стали студенти груп ЛГ-12 та СПГ-11, зокрема Ковтун Андрій, Романович Павло, Логощук Назар, Ляшко Назар, Крижанівський Любомир виступи яких були пройняті духом патріотизму, єдності та історичної вдячності видатному українцю.

Науково-практична студентська конференція «М. Грушевський: історик та будівничий нації» Науково-практична студентська конференція «М. Грушевський: історик та будівничий нації»

Володимир Гоголь, викладач історії