Тиждень бібліотечної роботи

Автор: admin від 1-11-2016, 15:21, подивилося: 409

Тиждень бібліотечної роботи

Уже стало традицією щорічно в коледжі проводити тиждень бібліотечної роботи. З 24 по 28 жовтня 2016 р. студенти мали можливість ознайомитися з роботою бібліотеки щодо збереження книжкового фонду, відвідати тематичні виховні заходи, підготовлені бібліотекарями Л.Я. Мелянчук та Г.О.Степанюк.

Тиждень бібліотечної роботи Тиждень бібліотечної роботи
   Так, 25.10  був проведений усний журнал « В лабіринтах етикету». Відкриваючи сторінки журналу, студентки групи БФ-13 Горобей Ірина та Голосняк Валерія познайомили присутніх з історією етикету, розповідями про необхідність бути пристойними та ввічливими в гостях, у повсякденному житті, про те, як себе поводити у громадських місцях.
   Важливим аспектом у вихованні патріотизму є популяризація літературного надбання письменників та поетів рідного краю. Для студентів груп ЛГ-26, МГ-21, СПГ-23  спільними зусиллями працівників районної бібліотеки та коледжу та була проведена презентація  книги пам’яті «Революція гідності. Війна», яка містить художні твори літераторів Рівненщини – понад сотні авторів. Ця книга присвячена борцям за незалежність України і полеглим героям у 2013-2015 роках. Під час презентації звучали рядки, присвячені героям, зворушливі вірші та патріотичні пісні у виконанні учасника бойових дій на сході України Павла Поліщука.
Тиждень бібліотечної роботи Тиждень бібліотечної роботи Тиждень бібліотечної роботи
   Студенти груп ЛГ-12, СПГ-11, МГ-11 були запрошені на виховну годину «Ціна хліба». Ведучі Єленець Марина та Кравчук Вікторія розповіли про історію шанування хліба в різних країнах, його значимість в житті кожної людини. Згадалися страшні дні голодомору та війни, коли грамами хліба вимірювалися шанси та надії людей вижити. Студенти прослухали вірші, пісні про хліб та пригостилися смачними пиріжками.
   Протягом тижня на абонементі бібліотеки для відвідувачів надавалися бібліографічні довідки, використовувались каталоги, тематичні папки, картотеки, була представлена книжкова виставка.

Завідувач бібліотеки Людмила Мелянчук