Свято студентства

Автор: admin від 21-11-2016, 12:38, подивилося: 508

Свято студентства
   Весело та цікаво відбулося пройшло святкування Міжнародного дня студента в коледжі. Цьогорічні урочистості пройшли у форматі творчого змагання серед спеціальностей.
   Але перед початком безпосереднього конкурсу, на сцену було запрошено  директора коледжу Гончара М.В. та заступника директора з виховної роботи Рачка В.П. Микола Володимирович привітавши та побажавши всіляких гараздів усім присутнім,  вручив грамоти, подарунки кращим студентам та групам.
Свято студентства Свято студентства Свято студентства

А далі була «битва» серед трьох команд, які мали назву «Лісова братва» (лісове та мисливське господарство), «СаПоГи» (зелене будівництво та садово-паркове господарство), «VIP бухгалтери» (бухгалтерський облік).
Свято студентства Свято студентства Свято студентства

В чотирьох конкурсних номерах («Візитка спеціальності», «Танцювальний», «Один день з життя студентів», «Вокальний») студенти мали змогу продемонструвати свої таланти. З невеликим відривом перемогу здобули студенти садово-паркового господарства. Всі команди отримали солодкі дарунки, а переможці ще й святковий диплом.
Свято студентства Свято студентства

На дискотеці, яка відбувалася після розважальної програми, було підведено підсумки голосування в одній з соціальних мереж на Короля та Королеву коледжу. Переможцями стали: Окерешко Тетяна та Коржик Максим.