Тиждень циклової комісії бухгалтерсько–економічних дисциплін

Автор: admin від 2-12-2016, 10:52, подивилося: 503

Тиждень циклової комісії бухгалтерсько–економічних  дисциплін

У сучасному світі інформація, сформована в системі бухгалтерського обліку, має велике значення для управління.

Підготовка бухгалтерів передбачає не лише засвоєння певної кількості знань та напрацювання навиків, а й формування здатності виділяти основне, вміння критично мислити та аналізувати.

Тиждень циклової комісії бухгалтерсько–економічних  дисциплін Тиждень циклової комісії бухгалтерсько–економічних  дисциплін Тиждень циклової комісії бухгалтерсько–економічних  дисциплін

Саме тому у коледжі традиційно проводять тижні циклової комісії бухгалтерсько-економічних дисциплін. Цього року вони відбулися 14-25 листопада.

В рамках тижнів було проведено:

- виставку стіннівок

- олімпіади з предметів обліково-економічного циклу

- зустріч з представником ДП «Березнівське лісове господарство»

- ІІ студентську науково-практичну конференцію «Облік, аналіз, аудит: перспективи розвитку в Україні».

В роботі тижнів активну участь брали студенти всіх відділень закладу. Переможці олімпіад нагороджені почесними грамотами, учасники конференції отримали іменні сертифікати.