Студентська конференція

Автор: admin від 2-12-2016, 10:59, подивилося: 1306

Студентська конференція

23 листопада 2016 року на базі коледжу було проведено ІІ студентську науково-практичну конференцію «Облік, аналіз, аудит: перспективи розвитку в Україні».

У роботі конференції взяли участь викладачі циклової комісії бухгалтерсько-економічних дисциплін коледжу, викладачі кафедри обліку і аудиту інституту економіки та менеджменту НУВГП, студенти випускних груп.

Студентська конференція Студентська конференція Студентська конференція

З відкриттям конференції присутніх привітала голова циклової комісії бухгалтерсько-економічних дисциплін к.е.н. Случак Н.А. Вона підкреслила важливість розвитку кожного фахівця протягом життя, необхідність усвідомлення раціонального використання та обліку всіх видів ресурсів та висловила сподівання на успішний обмін інформацією з наступним її практичним застосуванням.

Студентська конференція Студентська конференція Студентська конференція Студентська конференція Студентська конференція Студентська конференція

У ході засідання виступили науковці та студенти, зокрема к.е.н., доцент Бондарєва Т.Г., старший викладач Боровик О.М., студентка 4 курсу спеціальності «Облік і аудит» НН і ЕМ НУВГП Вишневська О., студентки групи Б - 33 БЛТК НУВГП Дем’янчук М., Примак А., студент групи ЛГ - 46 Сидорчук та інші.

Результати роботи студентів підтверджені іменними сертифікатами.