Андріївські вечорниці

Автор: admin від 15-12-2016, 10:11, подивилося: 552

Андріївські вечорниці

На передодні свята вшанування Андрія Первозванного, за столітніми традиціями українського народу, юнаки та дівчата зібралися на вечорниці.

Андріївські вечорниці Андріївські вечорниці Андріївські вечорниці
   Дійство відбувалося в приміщенні студентської світлиці гуртожитку №2, програма вечора була підготовлена вихователем Булавіною Галиною Романівною, якій допомагала керівник групи СПГ-11, участь приймали студенти першого курсу. Ведучі Терещук Анастасія та Мельник Дарина розповіли присутнім про традиції святкування, ознайомили з програмою заходу.
Андріївські вечорниці Андріївські вечорниці Андріївські вечорниці
   А далі було найцікавіше: різного роду гадання, пісні, веселощі, кусання калити. Ну і, звичайно ж, була й святкова вечеря з варениками. Студенти із завзятістю брали активну участь у дійстві, всі були безмежно задоволені і пообіцяли поділитися  традиціями святкування з своїми друзями.