Подарунки від студентів дітлахам.

Автор: admin від 20-12-2016, 10:04, подивилося: 527

Подарунки від студентів дітлахам.
   Студентська делегація коледжу на чолі з головою студради Примак Ганною завітали в день Св. Миколая до діточок перших класів школи – інтернату м. Березне. І прийшли вони не з пустими руками, а з повними пакунками подарунків: іграшками, канцтоварами, солодощами, іншим шкільним приладдям.
Подарунки від студентів дітлахам. Подарунки від студентів дітлахам. Подарунки від студентів дітлахам.
   Першашки були дуже раді такій приємній зустрічі, розповідали про традиції святкування, свої подарунки, які отримали під подушку. Опісля уроків дітлахи відправились на святковий вогник, де брали участь у багатьох конкурсах, художніх номерах.
   Дякуємо усьому студентському та викладацькому колективам, адже всі активно долучилися до акції, зібравши близько 2500 грн., на які і придбали подарунки.