Захист дипломних проектів

Автор: admin від 2-02-2017, 13:07, подивилося: 502

Захист дипломних проектів
   Дипломне проектування є завершальною стадією навчання студентів в коледжі, головною метою якої є оволодіння методологією вирішення сучасних творчих завдань на основі отриманих знань, професійних умінь та навичок відповідно до вимог стандартів вищої освіти. Основними завданнями дипломного проектування є: систематизація, закріплення і розширення теоретичних знань, отриманих у процесі навчання та їх практичне використання при вирішенні конкретних завдань.

01 лютого в коледжі відбувся захист дипломних проектів майбутніх техніків садово-паркового господарства. На розгляд державної екзаменаційної комісії у складі  начальника відділу містобудування та архітектури Березнівської районної державної адміністрації - Піщанського Олега Валерійовича, директора коледжу – Гончара Миколи Володимировича, заступника директора з навчальної роботи – Мосійчука Руслана Святославовича, завідувача відділення – Хуткого Сергія Тимофійовича, викладачів – Думи Людмили Михайлівни та Ковтуна Сергія Івановича було представлено 15 проектів.
Захист дипломних проектів Захист дипломних проектів Захист дипломних проектів
   Всі роботи були цікавими, інноваційними, студенти представили своє бачення облаштування присадибних ділянок, скверів, парків, шкільних дворів.
   Екзаменаційна комісія високо оцінила майстерність виконання робіт.
   Навчання в коледжі вже позаду, але навчання професійній майстерності лише на перших щаблинках. І ми бажаємо всім випускникам знайти гідне місце в житті, отримувати справжнє задоволення від роботи.