«Дівчата vs хлопці»

Автор: admin від 21-02-2017, 15:29, подивилося: 373

«Дівчата vs хлопці»
   На сцені актового залу коледжу, в рамках святкування Дня закоханих, відбулося феєричне шоу, змагання інтелекту, ерудиції, кмітливості та вправності під назвою «Дівчата vs хлопці».

Ведучі вечора, одночасно й капітани команд, Наталка Кондратович та Петро Кондратик зібрали найактивніших представників студентства, які й боролися за звання найкращої статі. До складу хлопців увійшли: брати Андрій та Володимир Янковські та Роман Остапович, в команді дівчат ми побачили студенток другого курсу Петрук Аню, Захарчук Наталю та Удод  Іванну
«Дівчата vs хлопці» «Дівчата vs хлопці» «Дівчата vs хлопці» «Дівчата vs хлопці»

Роль найчеснішого суді в цьому батлі була відведена заступнику директора з виховної роботи Віталію Павловичу Рачку, який намагався бути незаангажованим та об’єктивним.

Суперники змагалися у восьми конкурсах, а саме: «Чоловік чи жінка», «Збери літери», «Чужі руки», «Зірки в ряд», «Обмін ролями», «Хто я?», «Вгадай мелодію», «Викладач в кубі» та фіналі.
«Дівчата vs хлопці» «Дівчата vs хлопці» «Дівчата vs хлопці»

Боротьба точилася неймовірна, всі хотіли продемонструвати найкращі якості. Окрім основних конкурсів, були також  й додаткові питання, темою яких стали історія та загальна інформація про наш коледж. Чому саме ці теми були вибрані пріоритетними? Тому що в цьому році наш навчальний заклад відзначатиме 50-ту річницю заснування.
«Дівчата vs хлопці» «Дівчата vs хлопці» «Дівчата vs хлопці»

Глядачі мали змогу переглянути декілька художніх номерів: Вікторія Тихончук, Олександра Славинська та Наталка Кондрачович виконали пісні, а танцювальний колектив продемонстрував зворушливий контемп.
«Дівчата vs хлопці» «Дівчата vs хлопці» «Дівчата vs хлопці»

До фінального конкурсу команди підійшли з результатами, які дозволяли перемогти як хлопцям, так і дівчатам. Завдання було не з легких, потрібно було на швидкість з’їсти цілий лимон і з цим завданням краще впоралися представники чоловічої статі, які й стали переможцями шоу.
«Дівчата vs хлопці» «Дівчата vs хлопці» «Дівчата vs хлопці» «Дівчата vs хлопці»

По завершенню, на сцену піднявся вельмишановний суддя, привітав команди та нагородив переможців сертифікатом на відвідання місцевої піцерії «Пилорама». Отримавши нагороду, капітан команди хлопців люб’язно запросив представниць команди суперниць на спільну вечерю.
«Дівчата vs хлопці» «Дівчата vs хлопці» «Дівчата vs хлопці»

Крім цікавої шоу-програми студенти мали змогу відпочити на святковій дискотеці.