На тижні біологічних і мисливських дисциплін

Автор: admin від 28-02-2017, 10:14, подивилося: 315

На тижні біологічних і мисливських дисциплін
   Завершився в коледжі тиждень циклової комісії біологічних і мисливських дисциплін.
   Чітко сплановані, підготовлені та проведені заходи тижня викладачами з дисциплін циклу, допомогли забезпечити належні умови для виявлення і розвитку творчої активності студентів, формування їх наукового світогляду, поглиблення знань й підвищення інтересу до навчання, а також дали можливість узагальнити та поширити педагогічний досвід.
   Розпочався тиждень циклової комісії із виставки стіннівок про цікаве в світі рослин і тварин та природоохоронну тематику.
На тижні біологічних і мисливських дисциплін На тижні біологічних і мисливських дисциплін На тижні біологічних і мисливських дисциплін

В рамках тижня циклу були проведені тематичні виховні заходи з предметів циклу, олімпіади з предметів ,,Ботаніка" і ,,Дендрологія" серед студентів груп 2-го курсу спеціальності «Лісове господарство». Відповіді  учасників олімпіади були творчими, логічними і послідовними.

Переможцями олімпіади з предмета «Ботаніка» вибороли призові місця студенти груп:

1-ше місце – Штундер Іван (група ЛГ -26);
2-ге місце – Мельник Вадим (група ЛГ -22);
3-тє місце – розподілили в рівній кількості балів студенти Опалько Олег і Наумчук Максим (група ЛГ -21).

Переможцями олімпіади з предмета «Дендрологія» стали наступні студенти:

1-ше місце – Мельник Вадим (група ЛГ -22);
2-ге місце – Костюк Павло (група ЛГ -22);
3-тє місце – Шидловський Роман (група ЛГ -22).

Вітаємо переможців проведених олімпіад з успішними і результативними досягненнями.