Автор: admin від 24-02-2017, 10:28, подивилося: 318

Пам’ять героям

Нехай пам'ятають про наших героїв,
що за волю поклали безцінне життя,
що творили історію, наше минуле,
у яке вже нема вороття.

18-22 лютого 2017 р. в Україні пройшли масові заходи, приурочені трагічним подіям які відбулися на Майдані у Києві взимку 2014 року. 11 лютого 2015 року указом Президента України Петра Порошенка встановлено 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні, котрий вже відзначається третій рік поспіль. Пам'ятний день, запроваджений з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

22 лютого в Березнівському лісотехнічному коледжі було проведено відкриту виховну годину «Герої не вмирають!», яку підготували викладач суспільних дисциплін Невірковець Т.М. та студенти ІІ курсу лісогосподарського відділення. Розпочав захід декламацією вірша «А сотню вже зустріли небеса...» студент групи ЛГ-26 Трофимчук Петро. Зі вступними словами «Рости, живи і пам’ятай!» долучилися до виховної години ведучі Климець Юлія та Рицький Віктор. Про основні події Революції гідності під супровід мультимедійної презентації розповіли студенти групи ЛГ-22 Мельник Вадим, Шилюк Юрій, Федорчук Руслан та студенти групи ЛГ-26 Тихончук Сергій, Маліновський Віталій, Іванов Микола. Глядачі переглянули документальний фільм «Євромайдан-Революція гідності». Ведучі заходу розповіли про подвиг земляків-Героїв Небесної Сотні Валерія Опанасюка, Георгія Арутюняна, Олександра Храпаченка та березнівчанина Івана Городнюка. Учасники та гості вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. На завершення з заключним словом виступила викладач Невірковець Т.М.
Пам’ять героям Пам’ять героям Пам’ять героям

Окрім виховного заходу до Дня Героїв Небесної сотні у вестибюлі коледжу відбулася виставка творчих робіт. Студенти підготували близько 20 малюнків, які були виконані в різних техніках. Члени студентської ради, на чолі з головою, визначили кращі з робіт.
Пам’ять героям Пам’ять героям Пам’ять героям Пам’ять героям

Найкращою визнали роботу Дмитра Сухана (СПГ-31)
Пам’ять героям

На другому місці малюнок Богдана Оліфера (ЛГ-31)