Свято волейболу

Автор: admin від 2-03-2017, 14:00, подивилося: 459

Свято волейболу
   На спортивному майданчику коледжу відбувся відкритий турнір з волейболу, присвячений 50 – річниці створення Березнівського лісотехнічного коледжу. Цим заходом ми розпочинаємо цикл урочистостей до цієї знаменної дати.
   Позмагатися у вправності зібралося 5 команд: господарі майданчику – збірна команда нашого навчального закладу, студенти Рівненського автотранспортного та Костопільського будівельно – технологічного коледжів та дві команди випускників старшого й молодшого поколінь.
Свято волейболу Свято волейболу Свято волейболу

Привітати учасників завітали почесні гості: заступник голови Березнівської районної державної адміністрації – Гудько Анатолій Вікторович, голова Березнівської міської ради - Пилипчук Руслан Петрович, головний інженер державного підприємства «Березнівське лісове господарство» - Чуприна Сергій Васильович, директор «Надслучанського інституту» - Гончар Володимир Миколайович.
   Відкриваючи змагання директор коледжу Гончар Микола Володимирович подякував учасникам за те, що відгукнулися на запрошення взяти участь у турнірі, розповів про славні спортивні традиції навчального закладу та побажав спортсменам наснаги, витримки та перемоги. З вітальними словами до присутніх звернулися й вельмишановні гості.
Свято волейболу Свято волейболу Свято волейболу

Яскравими виступами привітали всіх присутніх учасники художньої самодіяльності. Наталка Кондратович та Олександра Славинська виконали  пісню, танцювальний колектив продемонстрував сучасну спортивну композицію.

По завершенню церемонії відкриття відбулося жеребкування і на майданчику розгорнулися справжні спортивні баталії. Бої точилися за кожен м’яч і за кожне право на подачу, і що раз ближче до фіналу, напруга зростала. Але незважаючи на все, спортивний дух переміг.

В фінальному двобої зійшлися команда студентів та команда випускників 2005-2010 років нашого коледжу. Колишні студенти відчайдушно протистояли в спортивному поєдинку з нинішніми студентами, але з неймовірною підтримкою вболівальників, перемога була за молоддю. Почесне третє місце здобули теж випускники коледжу. Команди - призери отримали кубки, дипломи та медалі.
Свято волейболу Свято волейболу Свято волейболу
   Але, все ж, не перемога була основною метою учасників змагань. Метою турніру була зустріч та спілкування зі своїми друзями, одногрупниками, викладачами, зустріч зі своєю амьма матер.
Віталій Рачок,
заступник директора з виховної роботи