-->

 
 
 

 Добровольці – не просто герої...

Автор: admin від 16-03-2017, 11:36, подивилося: 569

Добровольці – не просто герої...

   Цього року вперше в Україні 14 березня вперше відзначається День українського добровольця.

   День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою Україниз метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

   З цієї нагоди, за сприяння дирекції Надслучанського інституту та адміністрації нашого коледжу, в актову залу були запрошенні бійці антитерористичної операції.

   На початку зустрічі заступник директора з виховної роботи Рачок Віталій зробив невеличкий екскурс в історію, пригадавши сторінки зародження та становлення добровольчого руху в Україні, а також представив почесних гостей. А серед них були:Гов’ядовський Юрій Леонідович – голова Спілки ветеранів АТО, бійці – добровольці Марковець Сергій, Семенчук Юрій, Войтко Сергій, Зоткин Володимир,Плачинта Павло, Белера Олександр та Циганець Олег.

Добровольці – не просто герої... Добровольці – не просто герої... Добровольці – не просто герої...
 

   Учасники зустрічі поділилися зі студентами своїми спогадами щодо участі у бойових діях, передали справжню картину того, що відбувається на сході України. З великим зацікавленням та занепокоєнням присутні слухали розповіді про героїзм наших воїнів, які ризикуючи власним життям, протистоять агресору, не даючи йому розшматувати Україну.

   Під час зустрічі представник районного військомату Плачинта Павло вручив чотирьом добровольцям, з числа тих, хто першими відправився на Схід, пам’ятні нагороди.

Добровольці – не просто герої... Добровольці – не просто герої... Добровольці – не просто герої...
 

   Наші герої охоче вступали в діалог із присутніми та розповідали про досвід, який отримали під час служби. Більшість хлопців головним здобутком назвали вміння цінувати життя та справжніх вірних друзів. Зауважили, що війна змінює світогляд, заставляє по-іншому оцінювати ті проблеми, які супроводжують наше мирне життя. Незалежно від того, перебували хлопці у загонах Збройних сил України чи у добровольчих батальйонах, вони відзначили колосальну допомогу волонтерів.

   По завершенню заходу, директор коледжу Гончар Микола Володимирович подякував бійцям за їхню мужність і відвагу, висловив велику надію, що в країні скоро будуть панувати мир і злагода.

Добровольці – не просто герої...

Категорія: Інформація

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.