100 років Українській Революції

Автор: admin від 27-03-2017, 16:04, подивилося: 288

100 років Українській Революції
   В рамках тижня циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін викладачем історії Шекель Оксаною Іванівною було проведено конференцію приурочену 100-річчю Української Революції 1917р.  для студентів першого курсу. Перед початком виховної години викладачем було вручено грамоти за перемогу в олімпіаді з історії України. Метою виховного заходу було систематизувати знання студентів щодо розгортання української революції доби УЦР; визначити  основні події державотворення; розвивати вміння на підставі фактів аналізувати історичні явища; виховувати повагу до свого історичного минулого своєї Батьківщини.
100 років Українській Революції 100 років Українській Революції

Учасник конференції Тимофієв Володимир, студент гр. ЛГ-11, нагадав про причини проведення Української революції, про створення Центральної Ради, її діяльність. Про прийняття І-ІІІ Універсалів розповіли студенти групи БФ-13 Романович Богдана та Ступницька Яна. Студент гр. ЛГ-11 Полюхович Юрій розкрив причини першої війни УНР з більшовицькою Росією та її наслідки, причини поразки І періоду національно-визвольних змагань 1917-1921 рр. Підвів підсумки, історичне значення буремних років 1917 поч. 1918 рр. Сульжик Роман, студент гр.МГ-11.

100 років Українській Революції 100 років Українській Революції

Під час виховного заходу було використано мультимедійний супровід, уривки з документів, спогади Володимира Винниченка. Студенти переглянули фрагмент відеофільму «Крути. Молода Кров», реконструкцію  бою. Горобей Ірина, Лисецький Роман та Стрілець Олнена продекламували поезію.