II етап обласної Спартакіади

Автор: admin від 4-04-2017, 10:11, подивилося: 263

II етап обласної Спартакіади
   В четвер 30 березня Березнівський лісотехнічний коледж приймав IІ етап обласної Спартакіади серед вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації. Команди чотирьох коледжів взяли участь в цих змаганнях, а саме Млинівського державного технолого - економічного коледжу, Рівненського коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України, Мирогощанського аграрного коледжу та команда нашого коледжу.
II етап обласної Спартакіади II етап обласної Спартакіади II етап обласної Спартакіади

До учасників, які вишикувалися в актовій залі коледжу на урочистому відкритті, звернувся з вітальним словом директор коледжу Микола Володимирович Гончар. Був присутній й директор ДЮСШ «Колос» м. Березне, заслужений майстер спорту України, призер чемпіонатів світу та Європи, переможець Кубку світу, IV місце на Олімпіді в Атланті 1996 року з греко-римської боротьби Коток Петро Васильович. Головний суддя Спартакіади, Гомон Олександр Антонович, розповів про розклад та правила проведення змагань. А проходили спортивні баталії як на базі коледжу, так на інших майданчиках міста. В цей день юнаки та дівчата боролися за перемогу в трьох видах: волейбол, шахи та гирьовий спорт.

II етап обласної Спартакіади II етап обласної Спартакіади

Результати для наших спортсменів цього дня були наступними:

Волейбол (юнаки) – I місце (тренер Мисько М.Д.)

Волейбол (дівчата) – III місце (тренер Мельник О.С.)

Гирьовий спорт – I місце (тренер Огороднік В.А.)

Шахи - II місце (тренер Огороднік В.А.)

Вітаємо всіх переможців та віримо в подальші звитяги наших студентів!