Щорічна акція відновлення лісів

Автор: admin від 7-04-2017, 13:11, подивилося: 387

Щорічна акція відновлення лісів

Доброю традицією для нашої держави стала екологічна акція, започаткована десятиріччя тому лісівниками, яка має назву «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Сотні гектарів нових насаджень різних деревних культур були посаджені руками не тільки працівників лісового господарства, а й учнів, студентів, державних службовців та й усіх небайдужих за майбутнє наступних поколінь.
   Ніколи не були осторонь цієї акції й студенти нашого коледжу. Ось і цього року молодь з радістю і завзяттям їхала на виділену їм ділянку в лісах Малинського  ДП Березнівського лісгоспу. Викладачі–наставники Михайлюк М.С. та Михайлюк В.М. ознайомили з методами правильної посадки культур.  За два дні роботи студентства територія в близько 1,6  гектара була відновлена саджанцями сосни.
   На території розсаднику Березнівського дендропарку була створена плантація лісових культур площею 0,1 га з сіянців та насіння сосни звичайної.
   Адміністрація коледжу обіцяє, що обов’язково й далі братиме участь в чудовій акції - «Майбутнє лісу в твоїх руках».