Автор: admin від 7-04-2017, 13:17, подивилося: 219

За чисте довкілля
   В 2010 році розпорядженням Кабінету Міністрів України було започатковано всеукраїнську акцію «За чисте довкілля».
   В рамках цієї акції щорічно проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об'єктів, поширення екологічних знань, активізацію державного та громадського контролю за додержанням природоохороного законодавства. Зокрема, створення нових лісових насаджень, висадка дерев і кущів, упорядкування сміттєзвалищ, очищення від сміття берегів річок, озер, ставків, розчищення та упорядкування джерел.
За чисте довкілля За чисте довкілля За чисте довкілля

За чисте довкілля За чисте довкілля

За чисте довкілля За чисте довкілля За чисте довкілля За чисте довкілля
   В рамках всеукраїнської акції "За чисте довкілля” цього року працівниками та студентами нашого коледжу було упорядковано, прибрано та озеленено територію студентського містечка та дендрологічного парку. Висаджено 200 декоративних порід, а саме: