Українці впевнено інтегрують у Європейський Союз

Автор: admin від 12-05-2017, 09:23, подивилося: 191

Українці впевнено інтегрують у Європейський Союз

По-святковому барвисто і піднесено біля головного навчального корпусу лісотехнічного коледжу НУВГП пройшла урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог до громадян України та відзначення традиційного Дня Європи.

Щоб взяти участь у цій важливій для нашої держави і її громадян події, прийшли голова районної державної адміністрації В. Г. Люшин, заступник голови районної ради Л. П. Пилипчук, районний військовий комісар, полковник С. В. Антонюк, представники духовенства – благочинний парафій УПЦ КП району, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей Мирослав та настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Назарій, студенти та трудовий колектив лісотехнічного коледжу і Надслучанського інституту, представники органів місцевого самоврядування, установ та організацій, громадських організацій та політичних партій.

Українці впевнено інтегрують у Європейський Союз Українці впевнено інтегрують у Європейський Союз Українці впевнено інтегрують у Європейський Союз

У весняне піднебесся зринає пісня «Україна – це Європа». Сердечними словами привітань з нагоди Дня Європи та надання безвізового режиму громадянам України відкрила урочистість ведуча Наталія Мельник. Вона, зокрема, зазначила, що в цей день ми, українці, шануємо спільні цінності, спільну історію і, що найголовніше, наше спільне майбутнє. А підписання у 2014 році угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом стало першим кроком на шляху до членства нашої незалежної держави в ЄС. Для підняття Державного прапора України ведуча запросила голову райдержадміністрації В. Г. Люшина та районного військового комісара, полковника С. В. Антонюка. Звучить Державний гімн України і на високому флагштоці замайорів жовто-блакитний стяг нашої держави. Під звуки Гімну ЄС «Ода до радості» студентилісотехнічного коледжу піднімають прапор Європейського Союзу.

З увагою прослухали учасники урочистостей виступ голови РДА В. Г. Люшина. Він сердечно привітав присутніх зі знаковим для України днем, коли Рада Міністрів ЄС ухвалила рішення про скасування візових вимог для громадян нашої держави. Впровадження безвізового режиму - це не тільки вільні подорожі і свобода пересування, це символ приналежності України до спільного європейського цивілізаційного простору і яскраве відображення того, що Україна - частина об’єднаної Європи. А ще свідчення стратегічної правильності нашого європейського вибору, успішності та безповоротності курсу на інтеграцію до Європи. І, врешті, - це визнання Європою глибини наших реформ. Відзначаючи цей день, зазначив В. Г. Люшин, ми підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти, демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки наша державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільний та усвідомленим.

Про велике значення активної інтеграції України в ЄС для нашого юного покоління, яка матиме можливість переймати досвід європейських країн, задля того, щоб молоді українці могли успішно будувати нову Україну, говорили у своїх виступах студентка-першокурсниця лісотехнічного коледжу Ірина Горобей та учениця 11-го класу Березнівської гімназії ім. М. Буховича Ангеліна Наулік.

На завершення урочистості гарним подарунком для її учасників стали патріотичні пісні про Україну, рідний край у виконанні аматорів сцени Наталії Карповець, тріо бандуристок у складі Алли Несен, Ганни Марценюк та Катерини Рибак, Ігоря Нагорнюка, Ірини Рубель і Михайла Драганчука.