Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік

Автор: admin від 30-05-2017, 15:46, подивилося: 191

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік

   В актовому залі коледжу відбулося нагородження кращих спортсменів 2016-2017 навчального року.

   Протягом останніх 25 років збірні команди коледжу мають такі здобутки в обласній Спартакіаді серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації фізкультурно-спортивного товариства «Колос»:

3 місце в командному заліку займали 3 рази

2 місце в командному заліку займали 7 разів

1 місце в командному заліку займали 15 разів

 

 

   В цьому році наш навчальний заклад в обласній спартакіаді посідає ІІ-загальнокомандне місце

 

І місце з волейболу виборола команда юнаків в складі:

1. Осипчук Олександр ЛГ-21

2. Остаповець Віталій ЛГ-32

3. Воробей Олексій МГ-21

4. Кузнець Дмитро ЛГ-36

5. Рицький Віктор ЛГ-22

6. Король Олег ЛГ-21

7. Ситарук Михайло ЛГ-12

8. Зубчик Анатолій ЛГ-11

9. Лобащук Богдан ЛГ-12

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

ІІІ місце отримала команда дівчат з волейболу:

1. Семенюк Інна СПГ-21

2. Славінська Олександра Б-23

3. Якимчук Марія Б- 23

4. Цикун Олександра Б-23

5. Богдашенко Наталія ЛГ-26

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

ІІІ місце з баскетболу виборола команда юнаків в складі:

1.Лопачук Олександр ЛГ-36

2. Сидоришин Ярослав ЛГ-21

3. Харчук Назар МГ-31

4. Стрілець Іван СПГ-31

5.Ярмольчук Назарій ЛГ-31

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

І місце зайняла команда з гирьового спорту:

1. Єрмійчук Андрій ЛГ-31

2. Щур Богдан ЛГ-11

3. Деревенко Віталій ЛГ-31

4. Горобей Дмитро ЛГ- 36

5. Швець Богдан МГ-11

6. Мамай Микола ЛГ-21

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

Настільний теніс – ІІІ місце

1. Тимофеєв Іван МГ-31

2. Омельковець Юлію ЛГ – 22

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

Команда з міні-футболу - І місце

1. Каменчук Леонід ЛГ-22

2. Тимофєєв Анатолій СПГ-31

3. Тимофєєв Іван МГ-31

4. Іванчук Владислав ЛГ-21

5. Семенюк Іван ЛГ-32

6. Стафійчук Ілля СПГ-11

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

ІІІ місце зайняла команда з легкої атлетики:

1. Лопачук Олександр ЛГ-26

2. Сидорчук Максим ЛГ-11

3. Захарчук Наталія Б -23

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

Шахи – ІІ місце

1. Романович Павло ЛГ-12

2. Попружук Аліна Б-23

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

   Переможці Спартакіади коледжу 2016-2017 навчального року з легкої атлетики в особистому заліку:


Біг 60 м. (дівчата)

1 місце Музика Анастасія СПГ-21 09.10

2 місце Ціпан Оксана Б-13 09.13

3 місце Кондратович Наталія Б -23 09.38

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

Біг 100 м. (юнаки)

1 місце Лопачук Олександр ЛГ-36 12.50

1 місце Лавренчук Вадим МГ-11 12.50

2 місце Капелюшник Юрій ЛГ-32 12.79

3 місце Стрибулевич Анатолій ЛГ-31 12.93

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

Біг 200 м. (юнаки)

1 місце Степанюк Назар ЛГ-32 27.00

2 місце Сидорчук Максим ЛГ-11 27.31

3 місце Трофимчук Петро ЛГ-26 27.37

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

Метання м’ячика (дівчата)

1 місце Цикун Олександра Б -23 38 м.

2 місце Кущук Ольга БФ-13 35 м.

3 місце Захарчук Наталія СПГ-21 35 м.

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

Метання гранати (юнаки)

1 місце Стрибулевич Анатолій ЛГ-31 55 м.

2 місце Павлюк Михайло ЛГ-12 53 м.

3 місце Осипчук Олександр ЛГ-31 52 м.

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

Стрибки у довжину (юнаки)

1 місце Степанюк Назар ЛГ-32 5.27 м.

2 місце Лопачук Олександр ЛГ-36 5.12 м.

3 місце Осипчук Олександр ЛГ-31 5.08 м.

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

Стрибки у довжину (дівчата)

1 місце Цикун Олександра Б – 23 3.74 м.

2 місце Кондратович Наталія Б – 23 3.66 м.

3 місце Кусік Ангеліна СПГ – 31 3.60 м.

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

Результати в командному заліку з легкої атлетики серед студентів бухгалтерського та садово-паркового відділень:


5 місце команда групи СПГ - 31

4 місце команда групи СПГ - 21

3 місце команда групи СПГ - 11

2 місце команда групи БФ - 13

1 місце команда групи Б - 23

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

Серед студентів лісогосподарського та мисливського відділень:

 

10 місце команда групи ЛГ-22

9 місце команда групи ЛГ-21

8 місце команда групи МГ-21

7 місце команда групи ЛГ-11

6 місце команда групи МГ-11

5 місце команда групи ЛГ-36

4 місце команда групи ЛГ-26

3 місце команда групи ЛГ-12

2 місце команда групи ЛГ-31

1 місце команда групи ЛГ-32

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

Результати в загально-командному заліку Спартакіади коледжу 2016-2017 н.р. серед студентів бухгалтерського та садово-паркового відділень:

5 місце команда групи СПГ-31

4 місце команда групи СПГ-21

3 місце команда групи СПГ- 11

2 місце команда групи Б -23

1 місце команда групи БФ -13

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

   За ефективну організацію спортивно-масової роботи в групі протягом 2016-2017 навчального року нагороджуються класні керівники груп СПГ-11(Удод Наталія Миколаївна), Б -23(Трохлюк Тетяна Миколаївна), БФ-13 (Случак Наталія Анатоліївна)

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік

Результати в загально-командному заліку Спартакіади коледжу 2016-2017 н.р. серед студентів лісогосподарського та мисливського відділень:


10 місце команда групи МГ-21

9 місце команда групи ЛГ-36

8 місце команда групи ЛГ-22

7 місце команда групи ЛГ-21

6 місце команда групи МГ-11

5 місце команда групи ЛГ-11

4 місце команда групи ЛГ-32

3 місце команда групи ЛГ-31

2 місце команда групи ЛГ-26

1 місце команда групи ЛГ-12

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

   За ефективну організацію спортивно-масової роботи в групі протягом 2016-2017 навчального року нагороджуються класні керівники груп: ЛГ-31(Дорож Ірина Петрівна),ЛГ-26 (Мельник Ігор Миколайович), ЛГ-12(Юрченко Андрій Станіславович)

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік
 

   За ефективну організацію спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи серед студентської молоді нагороджується керівник фізичного виховання Огороднік Віктор Адамович, голова циклової комісії фізвиховання та захисту Вітчизни Степанюк Микола Олександрович, викладач фізичного виховання Мисько Микола Денисович, тренер з волейболу Мельник Олена Сергіївна,лаборант кабінету фізичного виховання Лазарець Володимир Васильович.

Підведення підсумків спортивного життя коледжу за рік

Категорія: Інформація

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.