Виставка обладнання і технологій для лісової і деревообробної промисловості LIGNA-2017

Автор: admin від 31-05-2017, 11:08, подивилося: 145

З 22 по 25 травня 2017 року понад 50 студентів та викладачів вищих навчальних закладів лісотехнічного профілю України усіх рівнів акредитації здійснили поїздку на завод Wood-Mizer Industries (м. Коло, Польща), який займається виготовленням деревообробного устаткування та на виставку «LIGNA-2017» (м. Ганновер, Німеччина), де було представлено обладнання і технології для лісової і деревообробної промисловості.

В числі делегації від нашого коледжу були заступник директора з навчальної роботи МОСІЙЧУК Руслан Святославович та студент ІV курсу спеціальності «Лісове господарство» ФЕСЮК Максим (група ЛГ-42).

Під час перебування на заводі вони детально ознайомилися з історією створення заводу, особливостями технології виробництва, виробничими потужностями та готовою продукцієюWood-Mizer, яка налічує досить широку номенклатуру.

Після екскурсії на заводі, учасники поїздки переїхали до німецького міста Ганновер на виставку«LIGNA-2017». Це найбільша в світі спеціалізована виставка обладнання і технологій для лісової і деревообробної галузі, яка дає додатковий імпульс для піднесення промисловості з переробки деревини. На виставці було представлено біля 1500 експонатів із 49 країн світу, які продемонстрували свою продукцію та різні інноваційні рішення. За приблизними підрахунками виставку відвідали близько 93000 відвідувачів, у тому числі - 42000 осіб з понад 100 країн. У першу десятку країн-відвідувачів після Німеччини увійшли Франція, Австрія, США, Швеція, Бельгія, Іспанія, Китай, Польща, Італія і Росія.

На виставці LIGNA були представлені наступні розділи: лісогосподарські технології, лісопильне виробництво, виробництво виробів з масиву деревини, меблеве виробництво, виробництво дерев'яних панелей, кваліфіковані ремесла, біоенергія деревини.

Організатором та спонсором поїздки був офіційний представник Wood-Mizer в Україні - підприємство МОSТ-Україна, яке знаходиться у місті Тернопіль.

Метою заходу було підвищення мотивації навчання та фахової підготовки студентів.

Учасники поїздки висловлюють щиру подяку організатору поїздки компанії МОSТ-Україна та безпосередньому керівнику, що супроводжував нас у поїздці Людмилі Мельник за одержану можливість розширити свій світогляд у галузі деревообробного виробництва. Отримана інформація буде використовуватися у навчальному процесі коледжу.