Автор: admin від 6-06-2017, 15:26, подивилося: 101

Військово-спортивна гра "Патріот"
 В коледжі щорічно по завершенню вивчення курсу «Захист Вітчизни» студенти I курсу буруть участь в  військово – спортивних  змаганнях, організованих головою циклової комісії фізвиховання Степанюком Миколою Олександровичем. Юнаки були розділені на  чотири команди. Дві команди лісогосподарського відділення, команда групи мисливського господарства та збірна садово – паркового та бухгалтерського відділень. Оцінювати результати конкурсу допомагали викладачі фізвиховання Огороднік Віктор Адамович та Мисько Микола Денисович.
Військово-спортивна гра "Патріот"Військово-спортивна гра "Патріот"Військово-спортивна гра "Патріот"
   На початку Микола Олександрович розповів про етапи, в яких змагатимуться учасники та правила за якими проходитимуть ігри.

Перший етап, стрільба з пневматичної зброї, відбувся до безпосереднього початку змагань.

Другим етапом був конкурс строю, в якому студенти змагалися в синхронності та чіткості. Далі було швидкісне одягання протигаза, підтягування на перекладині, метання гранати. Студенти мали змогу відчути себе саперами, їм було запропоновано знайти щупом протипіхотну міну на швидкість.

Заключним етапом змагань стала естафета, в якій учасники переносили потерпілого в протигазі, переміщувалися на рукоході, пересікали зону хімічного зараження, транспортували пораненого, переповзали під умовним колючим дротом, споряджали магазин АК.

Військово-спортивна гра "Патріот"
   Після підрахунку залікових балів визначилися призери і переможці.

Третє призове місце посіла команда групи ЛГ-11, на другому – юнаки ЛГ-12, а переможцями стала команда МГ-11

Загалом, усім учасникам дуже сподобався захід, адже всі ці студенти бажають бути мужніми, відважними, сильними, щоб захищати нашу рідну Батьківщину.

Військово-спортивна гра "Патріот"Військово-спортивна гра "Патріот"