Звуки випускного вальсу

Автор: admin від 5-07-2017, 16:03, подивилося: 256

Звуки випускного вальсу

28 та 30 червня 2017 року в коледжі святкували випускні вечори трьох спеціальностей: «Лісове господарство», «Мисливське господарство» та «Бухгалтерський облік». Цього літа покинули наш навчальний заклад 101 випускник, четверо з них, отримали дипломи з відзнакою. У актовому залі панувала святкова атмосфера, не було меж задоволенню батьків, які зустрічали своїх дітей вже як дипломованих спеціалістів. Вітальні слова та слова подяки виголошували т.в.о. директора Мосійчук Р.С., керівники груп: Чухрай З.Б. та Блищик І.В., старости груп: Фесюк Максим та голова студради Примак Ганна, батьки випускників.

Звуки випускного вальсу Звуки випускного вальсу Звуки випускного вальсу

Це незабутні хвилини для всіх: і для викладачів, які відпускають своїх вихованців у життя, і для студентів, які залишають свою альма-матер.

Звуки випускного вальсу Звуки випускного вальсу Звуки випускного вальсу

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни.
Звуки випускного вальсу Звуки випускного вальсу Звуки випускного вальсу Звуки випускного вальсу

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.