Конференція студентів

Автор: admin від 25-09-2017, 10:00, подивилося: 871

Конференція студентів

19 вересня з нагоди відзначення 50-ї річниці з дня заснування навчального закладу в коледжі відбулася науково-практична конференція за участі студентської молоді на тему «БЛТК – історія створення».

Учасниками конференції активно обговорювалися етапи створення навчального закладу, починаючи від заснування Березнівського лісного технікуму (1967 р.) та перетворення його в Березнівський лісовий коледж (1990 р.), а згодом уБерезнівський лісотехнічний коледж НУВГП (2013 р.). До того ж були прокоментовані історичні документи, фотоматеріали, спогади керівників та викладачів навчального закладу. Досліджуючи, студенти проводили пошукову роботу, щодо діяльності першого директора Новосада М.М., розповівши про перші роки створення та побудови закладу. Проаналізували діяльність другого директора Михалюка В.М. та його внесок в розбудову коледжу. Також відмітили досягнення Гончара М.В., нинішнього директора, щодо розбудови та вдосконалення навчально-матеріальної бази та відкриття нових спеціальностей. Найактивнішими учасниками конференції стали студенти групи ЛГ-22, зокрема, Романович Павло, Логощук Назар, Ситарук Михойло, виступи яких були пройняті духом любові, поваги, вдячності до засновників, ветеранів, викладачів, студентів і випускників закладу, які творили, творять і будуть творити престижне ім’я «Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП».

Конференція студентівКонференція студентівКонференція студентів
Конференція студентівКонференція студентів