Золотий ювілей

Автор: admin від 10-10-2017, 17:49, подивилося: 326

Золотий ювілей
   Святкова і хвилююча атмосфера панувала минулої суботи у Березнівському лісотехнічному коледжі НУВГП. На його ювілей прибуло безліч гостей, серед яких представники різних лісогосподарських навчальних закладів, випускники коледжу, керівники місцевих органів влади, викладачі, ветерани педагогічної праці, студенти та друзі навчального закладу.
   За 50 років є що згадати, над чим задуматися, та найголовніше – є чим пишатися, адже сьогодні БЛТК – престижний освітній центр західного регіону, окраса нашого міста, міцна база лісогосподарської галузі, Адже 80% лісівників державної лісової охорони Рівненської області – це випускники Березнівського лісотехнічного коледжу.
Золотий ювілейЗолотий ювілейЗолотий ювілей
   Його двері привітно відчинилися ще зранку. Згадати рідні стіни й дізнатися, що ж, власне, змінилося, повернутися на кільканадцять років назад, гості змогли, гуляючи коридорами, гортаючи випускні альбоми, зібрані за увесь період існування навчального закладу. Спогади про студентські роки зігріли душу не одному тут присутньому.
   Після формальностей – реєстрації гостей – всі дружно пішли на відкриття пам’ятного знака. Тепер на території студмістечка красується монумент з символічним написом на латині «Natura est simper invicta» – «Природа завжди непереможна», частиною якого є кам’яна розгорнута книга. Честь перерізати жовто-блакитну стрічку випала директору коледжу М. В. Гончару, начальнику обласного управління лісового господарства В. М. Суховичу та начальнику управління кадрового забезпечення, організаційної роботи та міжнародних відносин Державного агентства лісових ресурсів України А. В. Святецькій. Віталій та Марія Рачки стали ведучими святкового концерту, а Ірина Горобей – оповідачем багаторічної історії навчального закладу. В. М. Гончар уже 12 років очолює коледж, опікується ним і веде до нових висот, тому він першим виголосив слова вітання із яскраво вбраної сцени. Викладачів-засновників квітами та гучними оплесками стоячи вшанував увесь зал. Перші педагоги завдяки енергії, ентузіазму, вірі, терпінню, наполегливості та любові до своєї праці заклали фундамент нового навчального закладу, дали поштовх для подальшого його розвитку. В пам’ять про тих, хто відійшов у небуття оголосили хвилину мовчання.
Золотий ювілейЗолотий ювілейЗолотий ювілей
   Начальник управління кадрового забезпечення, організаційної роботи та міжнародних відносин Держагентства лісових ресурсів України А. В. Святецька, начальник обласного управління лісового господарства В. М. Сухович та його перший заступник С. В. Івашинюта, директор ДП «Сарненське лісове господарство» С. О. Белеля, начальник відділу та головний спеціаліст професійно-технічної та вищої освіти ОДА П. М. Коржевський та М. М. Андреєва, депутати обласної ради О. Ю. Данильчук, М. П. Мельник, голова обласної федерації профспілок М. Х. Шершун, голова ради обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Ю. І. Кравець, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства О. С. Сідлецький, завідувач кафедри екології Національного лісотехнічного університету України Л. І. Копій, представники Лубенського, Малинського, Шацького та Кам’янецького лісотехнічних коледжів Р. В. Сендзюк, Л. О. Ковальчук, В. М. Маротчак та А. І. Стрижа, представники навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Рівненщини В.П.Романчук, О. П. Жук, М. Ф. Герасимчук, проректори Національного університету водного господарства та природокористування В. С. Сорока, Н. Б.Савіна, О.О.Дмитренко, директор Надслучанського інституту НУВГП В. М.Гончар, почесна громадянка Березного Маріанне Ріхтер, протоієреї Волинської і Сарненської єпархій В. Янчук та І. Коспа упродовж дійства вітали коледж з прекрасною ювілейною датою, дарували різноманітні подарунки, вручали Почесні грамоти та нагороди його працівникам.
Золотий ювілейЗолотий ювілейЗолотий ювілей
   Камерний хор під керівництвом О. Вернюк-Чорножукової, тріо бандуристок (А.Несен, К. Рибак, А. Марцинюк), хор «Криниченька» з Малинська, вокальна формація «Контраст», співачки К. Кравчук і В. Драганчук, танцівники О. Усач та О. Горковець подарували глядачам незабутні враження своїми барвистими номерами.
Золотий ювілейЗолотий ювілейЗолотий ювілей
   До ювілею коледжу вийшла у подарунковому форматі книга «50 років на ринку освітніх послуг», на сторінках якої уся інформація про навчальний заклад від його заснування до сьогодні, про навчання і дозвілля студентів, про відомих випускників та ще багато корисного для абітурієнтів і тих, хто цікавиться життям коледжу.
Яна Пилипчук.