Закон і ми

Автор: admin від 3-11-2017, 10:59, подивилося: 466

Закон і ми

   В рамках проведення заходів превентивного виховання, на зустріч до студентів коледжу завітали представники правоохоронних органів. А саме, інспектор ювенальної превенції сектору превенції Березнівського відділення поліції, старший лейтенант поліції Трофимчук Наталія Василівна.

   Для обговорення, пані Наталя, обрала дві теми: «Права та обов’язки студентів» та «Наркоманія – крок у безодню». Присутні мали змогу почути законодавчі норми, які регулюють відносини серед молоді, переглянути презентацію про різні типи наркотичної залежності, наслідки для здоров’я та відповідальність за вживання та розповсюдження.

Закон і миЗакон і ми

   Зустріч пройшла в невимушеній, приємній атмосфері. Наталія Василівна наголосила на тому, що небажання виконувати обов’язки, недисциплінованість призводять до порушення моральних норм, установлених правил, а від правопорушення до злочину – один крок, і злочинець мусить бути покараним.

Закон і миЗакон і ми

   Студенти та викладачі, після завершення доповіді, задавали різного роду питання. У жвавому діалозі студенти зробили висновки, що потрібно поважати правопорядок і закон, займатись самовихованням, постійно звіряти свої вчинки з моральними та правовими нормами.

Категорія: Інформація

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.