Тиждень бібліотечної роботи в коледжі

Автор: admin від 10-11-2017, 14:31, подивилося: 269

Тиждень бібліотечної роботи в коледжі

   Книга – це корабель мудрості, який на вітрилах людської думки несе дорогоцінний вантаж крізь віки і проносить його через серце кожного небайдужого. Книга – невичерпне джерело знань, надбаних людством протягом багатьох років. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, засвоїти соціальний досвід попередніх поколінь, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Книга – головний засіб навчання.

   «Читання – ось найкраще навчання»,- стверджує народна мудрість. Читання – найважливіша сфера духовного життя, тому важливо розвивати уміння самостійно і змістовно проводити дозвілля за допомогою книги.

   Навчити оволодіти навичками читання, роботи з книгою, популяризувати літературні художні твори – таким було завдання бібліотекарів під час проведення в коледжі тижня бібліотечної роботи. Студенти 1-го курсу ознайомилися з книгозбірнею бібліотеки, зокрема, з фондом художньої літератури, були присутні на книжковому вернісажі « Пам’ятники книгам та літературним героям», мали можливість переконатися, що для отримання необхідної інформації комп’ютери і друкована книга існують доповненням один одному.

Тиждень бібліотечної роботи в коледжіТиждень бібліотечної роботи в коледжіТиждень бібліотечної роботи в коледжі

   Разом з працівниками Березнівської центральної районної бібліотеки була проведена історична година "Роман Шухевич - головний командир УПА", на яку завітали студенти групи ОФ-13. Присутні з великим інтересом слухали розповідь бібліотекарів про трагічні та героїчні сторінки історії УПА, переглянули відеофільм "Відомий і невідомий Роман Шухевич" та книжково-ілюстративну виставку "Вони боролися за волю України". В ході заходу прозвучала пісня вояків УПА "Ніч була темна" у виконанні учасника АТО Павла Поліщука.

Тиждень бібліотечної роботи в коледжіТиждень бібліотечної роботи в коледжіТиждень бібліотечної роботи в коледжі

   Протягом тижня бібліотечної роботи в читальному залі була представлена книжкова виставка «Осінні читання з книгою». Її розділи «Познайомтесь із жіночими іменами в українській літературі», «Погляньте в глибину століть», «Згадайте знову класиків славетних» змістовно розкривали і популяризували значення літературного художнього слова.


Завідувач бібліотеки Людмила Мелянчук

Категорія: Інформація

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.