День Гідності та Свободи

Автор: admin від 22-11-2017, 11:43, подивилося: 125

День Гідності та Свободи
   Районний тематичний вечір з нагоди Дня Гідності та Свободи був проведений в актовій залі нашого коледжу. У заході взяли участь учасники Помаранчової революції, Революції Гідності та бойових дій у зоні АТО, представники влади, студенти та викладачі коледжу, громадськість.
   З нагоди свята до присутніх звернувся голова Березнівської райдержадміністрації Віталій Люшин: «Майдан гідності» нагадав кожному з нас справжню цінність волі і незалежності. Зараз, як ніколи, ми повинні об’єднати всі зусилля, щоб допомогти героїчним оборонцям нашої держави. Разом ми зможемо повернути мир, побудувати гідне і щасливе життя. Тільки у вільній і незалежній державі людина є справжнім господарем у своєму домі», - зазначив очільник району.
День Гідності та СвободиДень Гідності та СвободиДень Гідності та Свободи
   Про події Української революції 1917-1921 років розповіла вчитель історії Березнівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи № 2 Тетяна Прокопчук.
   Своїми спогадами про події 2004 року поділилась активна учасниця Помаранчевої революції, громадський діяч, дослідниця історії УПА Алла Куц.
День Гідності та СвободиДень Гідності та СвободиДень Гідності та Свободи
   Викладач суспільних дисциплін коледжу Оксана Шекель та студент групи ЛГ-22 Павло Романович розповіли про причини та хід Революцію Гідності, про розстріли на Майдані та про загиблого Героя Небесної Сотні з Березнівщини Івана Городнюка. Кожен виступ супроводжувався відповідним відеоматеріалом.
День Гідності та СвободиДень Гідності та СвободиДень Гідності та Свободи
   Крім того, присутні в залі щирими оплесками вітали активного учасника Революції Гідності, учасника антитерористичної операції на сході України, волонтера Андрія Усача, який став переможцем премії «Людина Року Рівненщини -2017» в рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття». Також ведуча повідомила присутніх про те, що активний учасник Революції Гідності з Березнівщини Володимир Пастушок отримав Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Високу державну нагороду активіст отримав за виявлену громадянську мужність. Під час Революції Гідності Володимир був сотником 35-ї майданівської сотні «Волинська Січ», а нині захищає українську державу на східних її рубежах у лавах Національної гвардії України.
День Гідності та СвободиДень Гідності та Свободи