Мовний «Марафон»

Автор: admin від 24-11-2017, 14:55, подивилося: 63

Мовний «Марафон»
   У День української  писемності та мови, 9 листопада, стартує XVIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
   Організаторами XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика є Міністерство освіти і науки України, Ліга українських меценатів, ДНУ «Інститут модернізації  змісту освіти».
   Конкурс проходитиме у чотири етапи: шкільний, районний, обласний, загальноукраїнський. Він  об’єднає учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів закладів вищої освіти, курсантів закладів вищої військової освіти, ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна, а також закордонних українців.
   За останні роки кількість учасників конкурсу сягала 5 млн. людей з-понад 20 країн світу. Переможці конкурсу отримують іменні стипендії Президента України.
   Традиційно до участі в мовному «марафоні» долучилися і студенти нашого навчального закладу. Сімнадцять студентів І-ІІ курсів усіх спеціальностей змагалися за кращі знання з української мови, виконуючи тестові завдання. Розвиток мовленнєвих навичок учасники конкурсу змогли проявити під час виконання творчих робіт на одну із запропонованих тем: «Яке воно - щастя?», «Хто, як не ти?», «Най більша  насолода – корисним будь народу».
Мовний «Марафон»Мовний «Марафон»Мовний «Марафон»
   Найкращих результатів в конкурсі досягли Бернацька Яна, Федас  Юліанна (ОФ-23), Ситарук Михайло, Романович Павло, Сушицький Богдан, (ЛГ-22), Ахмедов Михайло (ЛГ-12), Полюхович Юрій (ЛГ-21), Єленець Марина, Крижанівський Любомир (СПГ-21), Федас  Зінаїда (СПГ-11), Сульжик Роман (МГ-21).
   А  призові  місця розділилися  так:
І місце – Федас Юліанна (ОФ-23)
ІІ місце – Ситарук Михайло (ЛГ-22)
ІІІ місце – Ахмедов Михайло (ЛГ-12)

Вітаємо переможців і зичимо легкого навчання і безтурботної юності, терпіння і працьовитості, успішної здачі зимової сесії та здійснення всіх задумів і мрій.

Наталія Ралець,
голова циклової комісії суспільно–гуманітарних дисциплін