Завітали на конференцію

Автор: admin від 1-12-2017, 13:12, подивилося: 179

Завітали на конференцію
   23 листопада 2017 року в стінах коледжу було проведено ІІІ студентську науково-практичну конференцію «Облік, аналіз, аудит: стан і перспективи розвитку в Україні», організована і проведена викладачами циклової комісії обліково-економічних дисциплін (голова комісії – Наталія Случак).
   Метою проведення заходу стало обговорення і узагальнення інформації щодо  стану та перспектив розвитку системи обліку,економічного аналізу та аудиту в Україні.
   У роботі конференції взяли участь представники навчально-наукового інституту економіки і менеджменту НУВГП. Було запрошено Зубілевич Світлану Яківну, професора, к.е.н., керівника комітету ФПБАУ з питань професійної освіти та сертифікації, Мельник Ларису Михайлівну, к.е.н., доцента кафедри фінансів і економіки природокористування ННІ ЕМ НУВГП, Позняковську Наталію Миколаївну, к.е.н., доцента кафедри обліку і аудиту ННІ ЕМ НУВГП.
   Відкриваючи конференцію, голова циклової комісії Случак Наталія Анатоліївна привітала учасників, побажала їм успіхів, підкреслила, що розвиток науки і техніки зумовлює зникнення існуючих професій, появу нових та суттєву зміну вимог до працівників. Майбутнє включає потребу постійно підвищувати свою кваліфікацію та здобувати нові знання. Проведення науково-практичних конференцій сприяє цьому.
Завітали на конференціюЗавітали на конференціюЗавітали на конференцію
   Студенти БЛТК та ННІ ЕМ яскраво та успішно представили результати своїх досліджень. Непідробний інтерес викликали виступи Заклинської А. (Формування власного капіталу на прикладі Філії ПАТ ДПЗКУ Дубенський комбінат хлібопродуктів), Зиль М. ( Організаційно- правова характеристика підприємства та її вплив на організацію бухгалтерського обліку та фінансової звітності (на прикладі ПП «Рівнеспецбуд)), Лисачок А. (Оцінка фінансово-економічної безпеки промислового підприємства на прикладі ПрАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів»), Рудик В. (Особливості формування фінансових результатів підприємств будівельної галузі), Стрибулевича А. (Перспективи розвитку ресурсного потенціалу ДП Березнівське лісове господарство), Петрук А. (Перспективи розвитку податкової політики України), Хильчука Е. (Сутність державної аудиторської служби та незалежного аудиту), Ясковець І. (Проблеми розвитку міського садово- паркового господарства) та інші.
Завітали на конференціюЗавітали на конференціюЗавітали на конференцію
   По закінченні конференції голова циклової комісії побажала учасникам подальших успіхів та вручила іменні сертифікати.