Скажемо СНІДу — Ні

Автор: admin від 1-12-2017, 14:33, подивилося: 53

Скажемо СНІДу — Ні
   Всесвітній день боротьби зі СНІДом уперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу.
   29 листопада, напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в читальному залі коледжу була проведена виховна година: «Збережемо планету від СНІДу», яку підготували працівники бібліотеки та члени бібліотечної ради.
   Головна мета заходу – продовжувати формувати уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу; сприяти зниженню ризику інфікування ВІЛ, формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ, особистісної та соціальної компетентності дітей, які вимушені жити в умовах епідемії ВІЛ/СНІД; виховувати бажання дотримуватися правил здорового способу життя та побудови міжстатевих відносин на основі дружби і поваги.
Скажемо СНІДу — НіСкажемо СНІДу — НіСкажемо СНІДу — Ні
   Виховна година присвячена проблемі профілактики ВІЛ/СНІДу і не тільки.  СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникли перед людством наприкінці XX сторіччя. Та головна проблема навіть не в тому, що Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) офіційно зареєструвала понад 40 мільйонів ВІЛ-інфікованих та 16 мільйонів померлих. Проблема в тому, що ми, як і багато років тому, не хочемо всерйоз сприймати факт, що живемо в світі, в якому існує вірус імунодефіциту людини, і повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного.
Скажемо СНІДу — НіСкажемо СНІДу — НіСкажемо СНІДу — Ні
   Студенти Микосянчик Неля та Сторибулевич Вікторія  в усній та віршованій формі розповіли про основні факти, які молодь повинна знати про ВІЛ  та СНІД.
   Студентам груп ЛГ-11, ОФ-13 було запропоновано оглянути виставку інформаційних статей та буклетів на тему боротьби зі СНІДом.