Перший етап обласної спартакіади

Автор: admin від 4-12-2017, 10:07, подивилося: 60

Перший етап обласної спартакіади
   29 листопада  2017  року в Мирогощанському аграрному коледжі спільно з обласною  організацією ВФСТ "Колос” стартувала обласна спартакіада серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з волейболу (юнаки, дівчата), гирьового спорту, настільного тенісу.
   З вітальним словом до учасників змагань звернулись І.В. Духнич, заступник директора з виховної роботи Мирогощанського аграрного коледжу та голова обласного методоб’єднання керівників фізичного виховання В.Л. Дзядик.
   Змагання проходили у спортивному залі Мирогощанського аграрного коледжу.  У змаганнях прийняли участь команди нашого коледжу, Млинівського  державного технолого-економічного коледжу, Рівненський коледж НУБіП України, Рівненського кооперативного економіко – правового коледжу та господарі змагань студенти Мирогощанського аграрного коледжу.
Перший етап обласної спартакіади Перший етап обласної спартакіади Перший етап обласної спартакіади

В волейболі  призерами  серед дівчат стали:
І місце – Рівненський коледж НУБіП України
ІІ місце – Березнівський лісотехнічний коледж НУВГП
ІІІ місце – Мирогощанський аграрний коледж

серед юнаків:
І місце – Березнівський лісотехнічний коледж НУВГП
ІІ місце – Мирогощанський аграрний коледж
ІІІ місце – Рівненський коледж НУБіП України

В настільному тенісі призерами  стали:
І місце – Мирогощанський аграрний коледж
ІІ місце – Березнівський лісотехнічний коледж НУВГП
ІІІ місце  – Рівненський коледж НУБіП України

В змаганнях з гирьового спорту перемогу здобула команда Березнівський лісотехнічний коледж НУВГП, ІІ місце – Мирогощанського аграрного коледжу.
   Команди-переможці та призери нагороджені грамотами обласної організації ВФСТ «Колос».
   Вітаємо зі вдалим стартом наших спортсменів та тренерів