Реформування місцевого самоврядування та роль молоді в цих процесах

Автор: admin від 7-12-2017, 12:40, подивилося: 32

Реформування місцевого самоврядування та роль молоді в цих процесах
   Студенти Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП, завдяки технічній підтримці центральної районної бібліотеки через он-лайн конференцзв'язок, ввзяли участь зустрічі з представниками влади, яка відбувалася в приміщенні центральної районної дитячої бібліотеки. Цей семінар відбувся у рамках заходів з відзначення Дня місцевого самоврядування.
   У зустрічі взяли участь голова Березнівської райдержадміністрації Віталій Люшин, голова районної ради Віктор Федас, заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська, голова постійної комісії районної ради з питань місцевого самоврядування, законності та депутатської діяльності Василь Ящук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Богдан Дроженець, представники учнівського та студентського самоврядування, засобів масової інформації.
Реформування місцевого самоврядування та роль молоді в цих процесахРеформування місцевого самоврядування та роль молоді в цих процесах
   У ході зустрічі представники влади ознайомили молодь із системою місцевого самоврядування району та напрямками її реформування. Підростаюче покоління також активно долучилось до обговорення. Так, найбільший інтерес для молоді становили питання щодо ефективності об'єднання територіальних громад, покращення взаємодії молоді та влади, активізації молодіжної політики в районі, екологічних проблем Березнівщини тощо.
   За підсумками понад двогодинного спілкування обидві сторони залишилися задоволеними та підтримали ініціативу щодо систематичного проводення таких заходів.
   Від керівництва райдержадміністрації та районної ради для найактивніших учасників заходу надійшла пропозиція зустрітися під час зимових канікул та обговорити конкретні ідеї для втілення їх у життя.