Спортивні змагання до Дня Збройних Сил України

Автор: admin від 8-12-2017, 14:41, подивилося: 275

Спортивні змагання до Дня Збройних Сил України
   В спортивному залі коледжу 06 грудня пройшов щорічний спортивний вечір «Козацькому роду – нема переводу». Участь в ньому взяли студенти I-III курсів лісо-мисливського господарства. На спортивному паркеті змагалися мужні, сильні духом юнаки, які бажали продемонструвати свою звитягу.
   Вечір складався з 10 етапів, у яких студенти мали показати різні аспекти свого фізичного розвитку: витривалість, спритність, швидкість і т.д.
   Організатором та ведучим став керівник фізвиховання коледжу Огороднік Віктор Адамович.  Оцінювати і контролювати хід дійства доручили поважному журі у складі: Рачка В.П. – заступника директора з виховної роботи, Кравця О.М. – завідувача лісогосподарським відділенням та Степанюка М.О. – голову циклової комісії фізвиховання та захисту Вітчизни. Глядачі того вечора могли насолодитися яскравими моментами справжньої козацької чесної боротьби.
Спортивні змагання до Дня Збройних Сил УкраїниСпортивні змагання до Дня Збройних Сил УкраїниСпортивні змагання до Дня Збройних Сил України
   За результатами конкурсу перемогу здобула команда групи ЛГ-32, друге місце посіла група ЛГ- 11, почесне третє місце виборола команда ЛГ-22. Команди – призери отримали солодкі подарунки з рук директора коледжу Гончара М.В.