Андріївські вечорниці

Автор: admin від 18-12-2017, 15:11, подивилося: 310

Андріївські вечорниці
   На передодні свята вшанування Андрія Первозваного за участю вихованців коледжу в українській світлиці гуртожитку №2 відбулися вечорниці.
   Програма вечора була підготовлена вихователем Булавіною Галиною Романівною. Приймали участь студенти першого курсу.
   Ведучі Батейко Валерія та Стрибулевич Вікторія розповіли присутнім про традиції святкування. Ведучі постаралися на славу. Ніби розсунулись рамки часу і присутні поринули у старі, добрі часи, коли молодь збиралася на передодні Святого Андрія на великі вечорниці.
   А далі було найцікавіше: різного роду гадання, веселощі, кусання калача. Ні і, звичайно ж, була святкова вечеря з варениками.
   Студенти із завзятістю брали активну участь у вечорі, всі були безмежно задоволені.

Андріївські вечорниціАндріївські вечорниціАндріївські вечорниці