Подарунки від студентів

Автор: admin від 20-12-2017, 15:08, подивилося: 260

Подарунки від студентів
   День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. Діти вірять в Миколая, вони чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями. 
   Вже традиційно студенти Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП до цього свята влаштовують благодійну акцію зі збору коштів, іграшок, канцтоварів для учнів початкових класів Березнівського НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ліцею з професійним навчанням".
Подарунки від студентівПодарунки від студентівПодарунки від студентів
   Акція проходила протягом місяця і за цей період студенти принесли багато шкільного приладдя та іграшок, але переважна кількість груп збирала гроші. 
   В День Святого Миколая делегація викладачів та представників студентської ради вирушила до дітей, перед тим заїхавши у магазин «до Миколая» і докупивши там подарунків на зібрані кошти, загальною сумою понад три тисячі гривень. 
Подарунки від студентівПодарунки від студентівПодарунки від студентів
   В класах школи діти радісно вітали візитерів, розглядали подарунки та дякували Святому Миколаю. Також, гості були запрошені на виставу – мюзикл, підготовлений вихованцями школи. 
Подарунки від студентівПодарунки від студентів
   Дякуємо усьому студентському та викладацькому колективам, адже всі активно долучилися до акції. Сподіваємося, що й в наступному році Святий Миколай принесе багато подарунків діітлахам.

Категорія: Інформація

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.