*** ***

Артисти коледжу на відпочинку в м. Рівне

Автор: admin від 22-12-2017, 15:02, подивилося: 85

Артисти коледжу на відпочинку в м. Рівне
   Активні учасники художньої самодіяльності коледжу разом з культорганізатором Катериною Кравчук та заступником директора з виховної роботи Віталієм Рачком відвідали цікаві місця нашого обласного центру. Першою локацією для них став ТЦ «Екватор», де усі мали можливість покататися на ковзанах, посидіти в затишних кав’ярнях, побувати в 7D кінотеатрі та зробити фото в чудових різдвяних фотозонах.
Артисти коледжу на відпочинку в м. РівнеАртисти коледжу на відпочинку в м. РівнеАртисти коледжу на відпочинку в м. Рівне
   Іншим цікавим місцем для студентів став Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр. Цього вечора на сцені театру демонструвалась комедія Григорія Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці». Щирий гумор у п’єсі переплелися з авторською іронією, мотивами народних пісень, обрядовою поезією. Яскраве музичне оформлення, цікаві характери героїв, комедійні ситуації та діалоги, динамічний сюжет заворожили глядачів.
   Повертаючись додому, студенти жваво обговорювали свою екскурсію.