Автор: admin від 12-02-2018, 16:15, подивилося: 299

Хвилюючі митті випускного балу
09 лютого в нашому коледжі відбувся випускний вечір. Випускники, які навчалися за спеціальністю «Зелене будівництво та садово – паркове господарство», отримали довгоочікувані дипломи молодших спеціалістів. Це був ювілейний 10 випуск спеціалістів галузі ландшафтного дизайну. Ще вчора – юнаки та юнки, а сьогодні - дорослі люди, перед якими відкривається широка дорога життя.

Традиційно урочистості відбулися в чудово прикрашеній актовій залі коледжу, до якого завітали викладачі, працівники навчального закладу, батьки, друзі та знайомі випускників.

З вітальним словом та з побажанням успіхів на порозі нового життя звернувся директор коледжу Гончар Микола Володимирович. Разом із завідувачем відділення Хутким Сергієм Тимофійовичем директор вручив 24 дипломи, 2 з яких – з відзнакою. Декілька студентів отримали грамоти за активну участь у громадському, спортивному та культурному житті коледжу.
Хвилюючі митті випускного балу
Зі словами подяки до педагогічного колективу коледжу звернулися батьки випускників й передали своїм дітям символ щастя та добробуту – український коровай.

Особливо зворушливим був виступ керівника випускної групи Натяжко Ірини Миколаївни.
Хвилюючі митті випускного балуХвилюючі митті випускного балу
Староста групи Аліна Семенюк у відповідь подякувала батькам за любов і віру в своїх дітей, адміністрації - за мудре керівництво закладом і гідне виховання своїх студентів, викладачам за добрі знання та професійну підготовку і особливо керівнику, яка з великим терпінням і любов’ю допомогла їм стати дорослими, пізнати закони морального життя і відкрила горизонти професійного становлення.

Своє поздоровлення для випускників і запрошених гостей підготували студентки молодших курсів Наталка Кондратович, Олександра Славінська та Вікторія Тихончук, які привітали випускників піснею.
Хвилюючі митті випускного балуХвилюючі митті випускного балуХвилюючі митті випускного балуХвилюючі митті випускного балуХвилюючі митті випускного балуХвилюючі митті випускного балу