Робота експертної комісії

Автор: admin від 19-02-2018, 12:08, подивилося: 327

Робота експертної комісії
З 13 по 15 лютого 2018 року в нашому коледжі відбувалась акредитація спеціальностей «Лісове господарство» та «Мисливське господарство».

Наказами МОН України від 25.01.2018 призначені експертні комісія. Головою комісії для експертизи спеціальності  «Лісове господарство» призначено Гузія А.І., завідувача кафедри експлуатації лісових ресурсів Житомирського національного агроекологічного університету, доктора сільськогосподарських наук, професора; членом експертної комісії – Реву В.В., заступника директора з навчальної роботи Лубенського лісотехнічного коледжу. Для спеціальності «Мисливське господарство» створена комісія у складі: голова – Домніч В.І., завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Запорізького національного університету, доктор біологічних наук, професор; член експертної комісії – Рего М.З., заступника директора з навчально-виховної роботи Чугуєво – Бабчанського лісного коледжу.
Робота експертної комісіїРобота експертної комісіїРобота експертної комісії

Комісія проаналізувала стан кадрового, навчально-методичного, інформаційного та матеріально-технічного забезпечення підготовки молодших спеціалістів спеціальностей, стан заходів з формування контингенту студентів, якісні показники підготовки фахівців, організаційні засади навчальної та виховної роботи.
Робота експертної комісіїРобота експертної комісіїРобота експертної комісії

Аналіз результатів комплексних контрольних робіт, звітів з практики, захисту курсових робіт студентів спеціальностей показав, що випускники мають необхідний рівень знань, практичних навичок та вмінь.

Експертна комісія зробила висновок, що у  Березнівському лісотехнічному коледжі НУВГП можуть бути акредитовані спеціальністі «Лісове господарство» та «Мисливське господарство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст».
Робота експертної комісіїРобота експертної комісіїРобота експертної комісії

Висновки акредитаційної експертизи зі спеціальності "Мисливське господарство" можна переглянути за посиланням.

Висновки акредитаційної експертизи зі спеціальності "Лісове господарство" можна переглянути за посиланням.