Міжнародний день рідної мови

Автор: admin від 22-02-2018, 15:16, подивилося: 356

Міжнародний день рідної мови
Хай рідна мова сили набирає –
Свята і чиста мова материнська.
І ось для свята вже прийшла пора.
Нехай лунає мова материнська!

Такими словами розпочався виховний захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови, який ми відзначаємо щороку 21 лютого.

Студенти групи ОФ-13 під керівництвом викладача української мови і літератури Гарбар Т.Й. підготували літературно-музичну композицію «У дзеркалі слова…»
Міжнародний день рідної мовиМіжнародний день рідної мовиМіжнародний день рідної мови

Ведучі свята Кривчик Тетяна та Зайко Максим ознайомили присутніх з тернистим шляхом утисків і заборон, який пройшла українська мова перш ніж стати державною мовою України. Вони наголосили на тому, що завдання сучасної молоді – пильно берегти рідну мову, збагачувати і розвивати, дбати про її чистоту, красу, уникати у мовленні нецензурних слів, вульгаризмів, суржику.

Студенти Федас І., Крук О., Микосянчик Н., Банацький А., Мудра А., Федас К., Стрибулевич В., Пилипчук Д., Пилипчук Т. декламували поетичні твори про рідну мову.
Міжнародний день рідної мовиМіжнародний день рідної мови

Мета заходу: прищеплювати любов і повагу до української мови, бажання досконало вивчати та спілкуватися рідною мовою; виховання патріотизму формування мовної і мовленнєвої культури студентів.