Атестація педагогічних працівників

Автор: admin від 26-03-2018, 09:46, подивилося: 146

Атестація педагогічних працівників
Днями в коледжі відбулося засідання атестаційної комісії, на якому розглядалось питання „Про атестацію  педагогічних працівників Думи Л.М., Думи О.І., Мосійчук А.Я., Ніжаловського Ю.В., Сидорчук В.М., Случак Н.А., Степанюка М.О., Сухана С.Г., Федорова М.П. на відповідність займаній посаді та присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій і педагогічних звань”.

Протягом жовтня-лютого члени експертної групи перевіряли професійну діяльність педагогічних працівників, а саме навчально-методичне забезпечення предметів, якість підготовки майбутніх спеціалістів, видання навчально-методичної літератури, використання інноваційних технологій навчання.
Атестація педагогічних працівниківАтестація педагогічних працівниківАтестація педагогічних працівників
Голови циклових комісій долучались до  проведення директорських контрольних робіт, організації відкритих навчальних занять, аналізу фахової підготовки і педагогічної майстерності викладачів циклу.

На підставі висновків експертної групи, характеристик педагогічних працівників атестаційна комісія констатувала, що в цілому викладачі володіють прогресивними методами і прийомами, навчання, використовують в освітньому процесі сучасні технології, забезпечують належний рівень засвоєння навчальних програм студентами, працюють над підвищенням свого фахового рівня і педагогічної майстерності.
Згідно з рішенням атестаційної комісії всі педагогічні працівники, які проходили атестацію в 2017-2018 навчальному році, відповідають займаній посаді.  раховуючи рекомендації циклових комісій, було прийнято рішення:
- порушити клопотання перед атестаційною комісією управління освіти і науки „спеціаліст вищої категорії” Думі Людмилі Михайлівні і Думі Олександру Івановичу, „спеціаліст вищої категорії” і педагогічне звання „викладач-методист” Ніжаловському Юрію Володимировичу, Случак Наталії Анатоліївні і Степанюку Миколі Олександровичу; про присвоєння кваліфікаційної категорію „спеціаліст вищої категорії”  Федорову Миколі Петровичу і  Сидорчук Вікторії Миколаївні;
- підтвердити кваліфікаційну категорію „викладач першої категорії” – Сухану Сергію Григоровичу;
-  присвоїти   кваліфікаційну категорію „викладач першої категорії” Мосійчук Аллі Ярославівні;
З успішним проходженням атестації викладачів привітав директор коледжу Гончар Микола Володимирович. Побажав й надалі підкорювати вершини педагогічної майстерності, не зупинятися на шляху оволодіння новими освітніми знаннями.

Федоров М.П.,
методист Коледжу