Лекторій «Закон і ми»

Автор: admin від 3-04-2018, 15:20, подивилося: 192

Лекторій «Закон і ми»
В рамках плану проведення заходів Ради профілактики правопорушень, з метою запобігання негативних явищ у молодіжному середовищі, розвитку позитивної взаємодії між поліцією та студентами, з лекцією «Правопорушення та їх наслідки» до молоді коледжу завітала працівник відділу ювенальної превенції Березнівського відділення національної поліції, лейтенант поліції Трофимчук Наталія Василівна.
Лекторій «Закон і ми»Лекторій «Закон і ми»Лекторій «Закон і ми»

Така зустріч є ефективною формою профілактичної роботи зі студентами, спрямованою на профілактику, а також формування позитивної громадської думки щодо діяльності поліції. Пані Наталія роз'яснила права і обов'язки, кримінальну і адміністративну відповідальність неповнолітніх за скоєння різного роду правопорушень.
Лекторій «Закон і ми»Лекторій «Закон і ми»Лекторій «Закон і ми»

Представник правопорядку із задоволенням відповіла на всі поставлені запитання студентів.
Лекторій «Закон і ми»Лекторій «Закон і ми»Лекторій «Закон і ми»

Зустрічі з працівниками правоохоронних органів завжди містить ґрунтовну і корисну інформацію для майбутніх фахівців лісової галузі.