За чисте довкілля

Автор: admin від 12-04-2018, 15:29, подивилося: 256

За чисте довкілля
Щороку, в третю суботу квітня, коли наша планета Земля вже готова до весняного оновлення, в Україні святкують День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи. Багато заходів, що покликані відзначити цей день, проводяться на міському, обласному, та державному рівні. Це і озеленення територій, і прибирання парків, алей, і проведення різноманітних конкурсів на екологічну тематику, і організація конференцій, лекцій на тему охорони природи.
За чисте довкілляЗа чисте довкілляЗа чисте довкілля

Не обійшли стороною цю акцію й студенти нашого коледжу, вже протягом тижня працюють вони над наведенням ладу на території свого «великого дому».  Юнаки та дівчата з великим завзяттям працювали , доводячи, що свій майбутній фах - захисників природи, вони обрали не випадково.  За підсумками проведеної роботи можна зробити висновок, що той запал, та енергія з якою студенти виконували роботу, весняне прибирання території коледжу стане для них доброю традицією. Дякуємо всім, хто приєднався до цієї акції та здійснив свій внесок у благоустрій студмістечка та дендрологічного парку — відтепер там набагато приємніше проводити час та відпочивати.
За чисте довкілляЗа чисте довкілляЗа чисте довкілля