«Майбутнє лісу в твоїх руках»

Автор: admin від 17-04-2018, 14:15, подивилося: 113

«Майбутнє лісу в твоїх руках»
Доброю традицією для нашої держави стала екологічна акція, започаткована десятиріччя тому лісівниками, яка має назву «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Сотні гектарів нових насаджень різних деревних культур були посаджені руками не тільки працівників лісового господарства, а й учнів, студентів, державних службовців та й усіх небайдужих за майбутнє наступних поколінь.
«Майбутнє лісу в твоїх руках»«Майбутнє лісу в твоїх руках»«Майбутнє лісу в твоїх руках»

Ніколи не були осторонь цієї акції й студенти нашого коледжу. Ось і цього року молодь з радістю і завзяттям їхала на лісокультурні площі для лісовідновлення. Викладачі–наставники Кравець О.М., Кравець І.П., Михайлюк М.С.  та Михайлюк В.М. ознайомили з методами правильної посадки культур. Для доброї страви і погода була приязною. Сонечко гріло не по-весняному своїм теплом, плідній праці сприяли й співи лісових птахів, шум гілля та свіже повітря. За 9 дні роботи студентства територія в близько дев’яти гектари була відновлена саджанцями сосни та берези.

Втомлені, але горді результатом свої праці, юнаки та дівчата поверталися додому з усвідомленням користі відновлення зелених насаджень як нашої країни, так і всього світу, адже ліс – це легені планети. Всі як один пообіцяли в майбутньому посадити ще не одну сотню молодих дерев. А адміністрація коледжу обіцяє, що обов’язково й далі братиме участь в чудовій акції - «Майбутнє лісу в твоїх руках».