«Студентський бал - 2018»

Автор: admin від 23-04-2018, 09:43, подивилося: 336

«Студентський бал - 2018»
На базі нашого коледжу відбувся щорічний районний захід ініційований та організований депутатом Рівненської обласної ради Ксенією Павловською «Студентський бал - 2018».

В актовому залі зібралися учасники та вболівальники чотирьох вищих навчальних закладів, а саме: Березніського лісотехнічного коледжу НУВГП, Надслучанського інституту НУВГП, Березнівського ВПУ та Соснівського професійного ліцею.
«Студентський бал - 2018»«Студентський бал - 2018»«Студентський бал - 2018»

Конкурсна програма складалася з трьох етапів. На першому учасники повинні були оригінально представити свою альма-матер. Другим був інтелектуальний конкурс, по три учасника від команди демонстрували свою ерудицію, кмітливість та розум. А завершальним став конкурс талантів.Студенти мали змогу показати свої творчі вміння.
«Студентський бал - 2018»«Студентський бал - 2018»«Студентський бал - 2018»

Варто відмітити, що студенти нашого коледжу  в усіх трьох конкурсах здобули найвищі оцінки. Проте, такі ж високі бали отримали й інші навчальні заклади і вельмишановному журі потрібно було визначитися  з переможцями в номінаціях. Найкраще представили свій заклад студенти нашого коледжу, в конкурсі  «Інтелектуал» перемогу віддали студентам Надслучанського інституту, а найкращою в творчому змаганні  була обрана студентка Березнівського ВПУ. Але, все ж таки, загальну перемогу в «Студентському балі - 2018» вибороли конкурсанти Березніського лісотехнічного коледжу НУВГП.
«Студентський бал - 2018»«Студентський бал - 2018»«Студентський бал - 2018»

На сцену запросили голову Березнівської районної державної адміністрації Віталія Люшина та натхненницю цього вечора пані Ксенеію Павловську, які звернулися до присутніх  з вітальним словом та вручили переможцям нагороди й цінні подарунки. Подяки отримали й наставники студентської молоді, які брали участь в заході.
«Студентський бал - 2018»«Студентський бал - 2018»«Студентський бал - 2018»

Крім того, вже стало традицією, що пані Ксенія вручає стипендії кращим студентам вищих навчальних закладів за підсумками семестрового навчання. Ось і цього разу 10 відмінників отримали винагороду за свою наполегливу працю. Від нашого закладу стипендію отримали: Тихончук Вікторія та Зайко Максим.