Об'єктове планове протипожежне навчання

Автор: admin від 26-04-2018, 08:06, подивилося: 296

Об'єктове планове протипожежне навчання
26.04.2018 року о 15:17 в нашому коледжі було проведено спеціальне об’єктове тренування на випадок надзвичайної ситуації. Тема навчання - «Евакуація з навчального корпусу №1, та здійснення перевірки станів шляхів евакуації».

В тренуванні було задіяно 15 службовців, 28 педагогічних працівників, 141 студентів та 6 членів добровільної пожежної дружини. Попередньо, всі учасники тренування пройшли інструктаж, про що зроблено записи у відповідних журналах. Під час тренування були використанні (умовно) первинні засоби пожежогасіння: вогнегасники ВП-5, ВП-2, ВВК-1,4. Зафіксований час евакуації - 2 хв.
Об'єктове планове протипожежне навчанняОб'єктове планове протипожежне навчанняОб'єктове планове протипожежне навчання

Тренування проводилося на підставі «Графіка спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з питань цивільного захисту»; наказу по коледжу від 17.01.2018 року; «Плану проведення спеціально-обєктового тренування»; «Акту оцінки готовності персоналу до об’єктового тренування».

За наслідками тренування, на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій, проведено підсумки, аналіз заходу і оформлено відповідні протокол та звіт.